expand
Full View
Articole similare
Vezi toate
RON162.29RON201.30
RON1,302.06 OFF Pentru comenzi RON13,020.62
RON1,041.65 OFF Pentru comenzi RON10,411.29
culoare : ca in poza prezentata
Cantitate :
Cumpără-l acum
Adaugă in coş
chatCustomer Service
Raport
Includeți încălcarea drepturilor de autor
Livrare standard gratuită. Vezi detalii
Estimată între Sun, May 31 și Tue, Jun 9
Puteți returna produsul în termen de 30 de zile de la primire. Vezi detalii
Cumpărați cu încredere
Garanția de returnare a banilor
Obțineți articolul comandat sau banii înapoi. Află mai multe
About this item
Provenit din WEIMAI 3C
Seller assumes all responsibility for this listing.Numărul articolului: 27623249
Item specifics
Item description from the seller
Please Note(very important): 1. The upgraded battery Tester can be used without the use of button batteries , you do not need to install the battery. 2.The Upgraded Battery Tester does not support the detection of rechargeable batteries and carbon-zinc batteries(R). The battery marked with the letter R is carbon-zinc batteries.Please check for yourself before purchasing. If you have any questions, please contact our customer service to answer your questions. Specification: Material: ABS Color: silver Size:92*65*14mm Features: Easy reading: LCD bar graph display for your easy reading. Material: ABS construction, durable for long time use. Portable: Lightweight, easy and convenient to carry. Function: Wide test range includes C, AA, AAA, D, N, 9V(6F22) batteries and 1.5V button cell Package list: 1*battery tester(battery not included) Notes: 1. Please allowed 1-3mm differences due to manual measurement, thank you for your understanding! 2. Due to the difference between different monitors, please understand that the picture may not reflect the actual color of the item.